Lõpetajad


Haapsalu Põhikooli on lõpetanud hetkel 6 lendu. Siit leiate meie kooli vilistlased.


Haapsalu Põhikooli on lõpetanud hetkel 6 lendu. Siit leiate meie kooli vilistlased.

Veel väljaandeid

2019

9.a klassijuhataja Jelena Turevitš 

 1.    Bauer, Mikk
 2.    Gemst, Laura Elizabeth
 3.    Jegisman, Lija
 4.    Kaldam, Karina
 5.    Leonov, Aleksei
 6.    Muld, Mattias
 7.    Mõttus, Anabell-Anette
 8.    Priske, Raido
 9.    Puskar, Erko
10.    Suitsberg, Marko
11.    Särg, Robin
12.    Šamonin, Alen
13.    Talving, Katrina
14.    Tšernikov, Maksim
15.    Uustalu, Grete-Liis

9.b klassijuhataja Janne Muuli

1.    Alfjorova, Ksenija
2.    Ernets, Moona Maria
3.    Heintalu, Heinrih
4.    Jalonen, Kristofer
5.    Kariste, Kaspar
6.    Kurisman, Maria-Elisabeth
7.    Kuslap, Rasmus
8.    Laansalu, Reno-Siim
9.    Loznitsa, Margaret  Marleen
10.    Naudi, Linda
11.    Plamus, Joosep
12.    Protas, Fiona Eliis
13.    Rotberg, Veronika
14.    Saariste, Mihkel
15.    Saral, Argo
16.    Snigurski, Juzef-Artur
17.    Vatter, Sandra
18.    Veltri, Eliise


9.c klassijuhataja Lea Liht

1.    Birk, Claudia
2.    Cohen, Jonathan Erwin
3.    Keldrima, Marie
4.    Lehtla, Liisa
5.    Mazanova, Karina
6.    Mitt, Helen
7.    Nevski, Anastasia
8.    Palmits, Amy
9.    Poljanski-Antšarov, Valeria
10.    Puu, Getter
11.    Raud , Annmari
12.    Rebane, Kelly
13.    Reinesberg, Greg Rasmus
14.    Sas, Kädi
15.    Strauss, Rahel Aurelia
16.    Unt, Artur Reinhold
17.    Vare, Birgitta
18.    Vatku, Aliis
19.    Vatku, Martin
20.    Vilta, Veiko

9.d klassijuhataja Ülle Rääli

1.    Alemaa, Annabel
2.    Alp, Helen
3.    Bergmann, Hannes
4.    Hargats, Raimond
5.    Jakobson, Johannes
6.    Kaljuste, Sixten
7.    Karm, Kaili
8.    Kivi, Hedvig
9.    Küünarpuu, Matteus
10.    Masing, Evalota
11.    Mägi, Marie Grete
12.    Männiste, Mia Mai
13.    Palk, Madli
14.    Püve Patrick
15.    Rea, Mirell
16.    Sillaste Geily
17.    Sula, Leelo
18.    Treiberk, Kirke

9.e klassijuhataja Ljudmila Jampolskaja

1.    Deykova, Veronika
2.    Hrapljuk, Viktoria
3.    Kursakova, Viktorija
4.    Spõnu, Evgenia
5.    Subbotin, Daniil
6.    Tutjukina, Kristina
7.    Vedenjapin, Jegor