Meie koolist

Õpetajad


  Perekonnanimi Eesnimi Õppeaine

1

Aasvere

Ilona

muusika

2

Bauman

Merike

loodusained

3

Birk

Siim

huvijuht

4 Chernoglazova Nina ajalugu, ühiskonnaõpetus

5

Dubrovskaja

Jelena

vene keel

6

End-Rääli

Irma

inglise keel

7

Engman

 Kaja

matemaatika

8 Grauberg Grete klassiõpetaja

9

Herja

Elju

matemaatika

10

Hunt

 Embi

saksa keel

11

Huul

 Kai

inglise keel

12

Jampolskaja

Ljudmila

muusika

13 Kaasik  Geete klassiõpetaja

14

Kahar

 Mall

eesti keel

15 Kaljuvere Brita klassiõpetaja

16

Kaljuvere

Karin

klassiõpetaja

17

Kampmann

Ruth

klassiõpetaja

18

Karm

Kristi

arendusjuht

19

Karolin

Triinu

karjääriõpe

20

Kivimäe

Kaido

tehnoloogia

21

Konsap

Terje

inglise keel

22

Kulbok

 Helgi

õpiabi

23 Kuningas Kaie õpiabi

24

Kuuskla

Krista

klassiõpetaja

25

Kübarsepp

Anne

klassiõpetaja

26

Lass

Erkki

kehaline kasvatus

27

Lees

Liia

klassiõpetaja

28

Leiumaa

Paula Marit

kunst

29

Lepik

Mairon

kehaline kasvatus

30

Leppiko

Olga

eesti keel

31

Liht

Lea

matemaatika

32

Lobjakas

Ülle

õppealajuhataja

33

Lumeste

Ülle

matemaatika

34

Maar

Sirje

õpiabi

35

Mahoni

Anne

usundiõpetus

36

Makarov

Jaana

inglise keel

37

Mark

Maritta

füüsika

38

Mertsalova

Natalia

inglise keel

39

Mertsalov

Maksim

tehnoloogia, vene keel

40

Muru

Merle

hariduslike erivajadutega õpilaste  õppekoordinaator, eesti keel

41

Naumov

Denis

ühiskond

42

Nerman

Margit

matemaatika

43

Ojamu

Brit

kehaline kasvatus

44

Padu

Lehti

klassiõpetaja

45

Pajuste

Renee

informaatika

46

Palmiste

Evelin

klassiõpetaja

47

Peenoja

Margit

inglise keel

48

Pett

Mart

informaatika

49

Prikk

Malle

klassiõpetaja

50 Raak Kersti kodundus
51 Rau Janne ajalugu,ühiskonnaõpetus, usundiõpetus

52

Reimann

Siiri

käsitöö

53

Rääli

Ülle

keemia, loodusõpetus

54

Saadjärv

Aive

õppealajuhatja, eesti keel

55

Saks

Siiri

loodusõpetus

56

Samm

Marianne

vene keel

57

Semerik

Lea

muusika

58

Shapovalova

Svetlana

vene keel

59

Soodam

 Riina

inglise keel

60

Suitsberg

Triinu

inglise keel

61

Särel

Inna

bioloogia

62

Sytnik

Irina

vene keel

63 Zibo Merle eesti keel
64 Taratuhhina Liidia tugispetsialist
65 Tibbo Evelin eesti keel

66

Tiido

Katrin

ajalugu

67 Tikerpuu Greete kehaline kasvatus
68 Toom Maive logopeed

69

Tuisk

Britta

klassiõpetaja, inimeseõpetus

70

Tuisk

Reet

geograafia

71

Turevitš

Jelena

vene keel

72

Tuulberg

 Heinar

ajalugu

73

Viinapuu

Niina

eesti keel

74

Vilta

Taimi

eesti keel

75

Vizgalina

Natalja

matemaatika

  Perekonnanimi Eesnimi Õppeaine

1

Aasvere

Ilona

muusika

2

Bauman

Merike

loodusained

3

Birk

Siim

huvijuht

4 Chernoglazova Nina ajalugu, ühiskonnaõpetus

5

Dubrovskaja

Jelena

vene keel

6

End-Rääli

Irma

inglise keel

7

Engman

 Kaja

matemaatika

8 Grauberg Grete klassiõpetaja

9

Herja

Elju

matemaatika

10

Hunt

 Embi

saksa keel

11

Huul

 Kai

inglise keel

12

Jampolskaja

Ljudmila

muusika

13 Kaasik  Geete klassiõpetaja

14

Kahar

 Mall

eesti keel

15 Kaljuvere Brita klassiõpetaja

16

Kaljuvere

Karin

klassiõpetaja

17

Kampmann

Ruth

klassiõpetaja

18

Karm

Kristi

arendusjuht

19

Karolin

Triinu

karjääriõpe

20

Kivimäe

Kaido

tehnoloogia

21

Konsap

Terje

inglise keel

22

Kulbok

 Helgi

õpiabi

23 Kuningas Kaie õpiabi

24

Kuuskla

Krista

klassiõpetaja

25

Kübarsepp

Anne

klassiõpetaja

26

Lass

Erkki

kehaline kasvatus

27

Lees

Liia

klassiõpetaja

28

Leiumaa

Paula Marit

kunst

29

Lepik

Mairon

kehaline kasvatus

30

Leppiko

Olga

eesti keel

31

Liht

Lea

matemaatika

32

Lobjakas

Ülle

õppealajuhataja

33

Lumeste

Ülle

matemaatika

34

Maar

Sirje

õpiabi

35

Mahoni

Anne

usundiõpetus

36

Makarov

Jaana

inglise keel

37

Mark

Maritta

füüsika

38

Mertsalova

Natalia

inglise keel

39

Mertsalov

Maksim

tehnoloogia, vene keel

40

Muru

Merle

hariduslike erivajadutega õpilaste  õppekoordinaator, eesti keel

41

Naumov

Denis

ühiskond

42

Nerman

Margit

matemaatika

43

Ojamu

Brit

kehaline kasvatus

44

Padu

Lehti

klassiõpetaja

45

Pajuste

Renee

informaatika

46

Palmiste

Evelin

klassiõpetaja

47

Peenoja

Margit

inglise keel

48

Pett

Mart

informaatika

49

Prikk

Malle

klassiõpetaja

50 Raak Kersti kodundus
51 Rau Janne ajalugu,ühiskonnaõpetus, usundiõpetus

52

Reimann

Siiri

käsitöö

53

Rääli

Ülle

keemia, loodusõpetus

54

Saadjärv

Aive

õppealajuhatja, eesti keel

55

Saks

Siiri

loodusõpetus

56

Samm

Marianne

vene keel

57

Semerik

Lea

muusika

58

Shapovalova

Svetlana

vene keel

59

Soodam

 Riina

inglise keel

60

Suitsberg

Triinu

inglise keel

61

Särel

Inna

bioloogia

62

Sytnik

Irina

vene keel

63 Zibo Merle eesti keel
64 Taratuhhina Liidia tugispetsialist
65 Tibbo Evelin eesti keel

66

Tiido

Katrin

ajalugu

67 Tikerpuu Greete kehaline kasvatus
68 Toom Maive logopeed

69

Tuisk

Britta

klassiõpetaja, inimeseõpetus

70

Tuisk

Reet

geograafia

71

Turevitš

Jelena

vene keel

72

Tuulberg

 Heinar

ajalugu

73

Viinapuu

Niina

eesti keel

74

Vilta

Taimi

eesti keel

75

Vizgalina

Natalja

matemaatika