Ruumid


Klassiruumid 2021/22. õa

Ruumi nr.

Õpetaja
108 2.a Malle Prikk
109 2.b Ruth Kampmann
110 3.a Evelin Palmiste
111 1.a Krista Kuuskla
114 1.b Liia Lees
115 3.b Karin Kaljuvere
116 4.a Britta Tuisk
117 4.b Anne Kübarsepp
125 tehnoloogia Kaido Kivimäe
125-2 tehnoloogia Maksim Mertsalov
128 loodusained Inna Särel
129 keemia Ülle Rääli
130 kunst Paula Marit Leiumaa
131 muusika Ilona Aasvere
204 loodusained Merike Bauman
205 eesti keel Mall Kahar
206 matemaatika Lea Liht
207 matemaatika Margit Nerman
209 matemaatika Kaja Engman
210 matemaatika Ülle Lumeste
211 füüsika Maritta Mark
212 eesti keel Niina Viinapuu
213 inglise keel Terje Konsap
214 inglise keel Riina Soodam
231 arvutiklass Mart Pett
233 huvijuht Siim Birk
235 kodundus Kersti Raak
236 käsitöö Siiri Reimann
302 vene keel Marianne Samm
303 vene keel Jelena Turevitš
304 inglise keel Margit Peenoja
305 5.a Brita Kaljuvere
307 5.b Grete Grauberg
308 väikeklass Natalia Vizgalina
309 väikeklass Olga Leppiko
310 geograafia Reet Tuisk
311 ajalugu Heinar Tuulberg
312 inglise keel Kai Huul
313 inglise keel Natalia Mertsalova
314 inglise keel Jaana Makarov
315 inglise keel Triinu Suitsberg
316 väikeklass Sirje Maar
317 logopeed Maive Toom
318 muusika Lea Semerik

 

 

Klassiruumid 2021/22. õa

Ruumi nr.

Õpetaja
108 2.a Malle Prikk
109 2.b Ruth Kampmann
110 3.a Evelin Palmiste
111 1.a Krista Kuuskla
114 1.b Liia Lees
115 3.b Karin Kaljuvere
116 4.a Britta Tuisk
117 4.b Anne Kübarsepp
125 tehnoloogia Kaido Kivimäe
125-2 tehnoloogia Maksim Mertsalov
128 loodusained Inna Särel
129 keemia Ülle Rääli
130 kunst Paula Marit Leiumaa
131 muusika Ilona Aasvere
204 loodusained Merike Bauman
205 eesti keel Mall Kahar
206 matemaatika Lea Liht
207 matemaatika Margit Nerman
209 matemaatika Kaja Engman
210 matemaatika Ülle Lumeste
211 füüsika Maritta Mark
212 eesti keel Niina Viinapuu
213 inglise keel Terje Konsap
214 inglise keel Riina Soodam
231 arvutiklass Mart Pett
233 huvijuht Siim Birk
235 kodundus Kersti Raak
236 käsitöö Siiri Reimann
302 vene keel Marianne Samm
303 vene keel Jelena Turevitš
304 inglise keel Margit Peenoja
305 5.a Brita Kaljuvere
307 5.b Grete Grauberg
308 väikeklass Natalia Vizgalina
309 väikeklass Olga Leppiko
310 geograafia Reet Tuisk
311 ajalugu Heinar Tuulberg
312 inglise keel Kai Huul
313 inglise keel Natalia Mertsalova
314 inglise keel Jaana Makarov
315 inglise keel Triinu Suitsberg
316 väikeklass Sirje Maar
317 logopeed Maive Toom
318 muusika Lea Semerik