Ruumid


Klassiruumid 2020/21. õa

108 1.a Malle Prikk

109 1.b Ruth Kampmann

110 2.a Evelin Palmiste

111 4.a Brita Kaljuvere

114 4.b Grete Grauberg

115 2.b Karin Kaljuvere

116 3.a Britta Tuisk

117 3.b Anne Kübarsepp

125 tehnoloogia Kaido Kivimäe

125-2 tehnoloogia Maksim Mertsalov

128 loodusained Inna Särel

129 keemia Ülle Rääli

130 kunst Paula Marit Leiumaa

131 muusika Ilona Aasvere

204 Tiia Toomsalu

205 Mall Kahar

206 Lea Liht

207 Margit Nerman

209 Kaja Engman

210 Ülle Lumeste

211 Maritta Mark

212 Niina Viinapuu

213 keeleklass Terje Konsap

214 keeleklass Riina Soodam

231 arvutiklass Mart Pett

235 kodundus Kersti Raak

236 käsitöö Siiri Reimann

302 Marianne Samm

303 Jelena Turevitš

304 Margit Peenoja

305 5.a Krista Kuuskla

307 5.b Liia Lees

308 väikeklass Faridya Nagajeva

309 väikeklass Olga Leppiko

310 Reet Tuisk

311 Heinar Tuulberg

312 keeleklass Kai Huul

313 keeleklass Natalia Mertsalova

314 keeleklass Jaana Makarov

315 keeleklass Triinu Suitsberg

316 väikeklass Sirje Maar

317 väikeklass Maive Toom

318 Lea Semerik

Klassiruumid 2020/21. õa

108 1.a Malle Prikk

109 1.b Ruth Kampmann

110 2.a Evelin Palmiste

111 4.a Brita Kaljuvere

114 4.b Grete Grauberg

115 2.b Karin Kaljuvere

116 3.a Britta Tuisk

117 3.b Anne Kübarsepp

125 tehnoloogia Kaido Kivimäe

125-2 tehnoloogia Maksim Mertsalov

128 loodusained Inna Särel

129 keemia Ülle Rääli

130 kunst Paula Marit Leiumaa

131 muusika Ilona Aasvere

204 Tiia Toomsalu

205 Mall Kahar

206 Lea Liht

207 Margit Nerman

209 Kaja Engman

210 Ülle Lumeste

211 Maritta Mark

212 Niina Viinapuu

213 keeleklass Terje Konsap

214 keeleklass Riina Soodam

231 arvutiklass Mart Pett

235 kodundus Kersti Raak

236 käsitöö Siiri Reimann

302 Marianne Samm

303 Jelena Turevitš

304 Margit Peenoja

305 5.a Krista Kuuskla

307 5.b Liia Lees

308 väikeklass Faridya Nagajeva

309 väikeklass Olga Leppiko

310 Reet Tuisk

311 Heinar Tuulberg

312 keeleklass Kai Huul

313 keeleklass Natalia Mertsalova

314 keeleklass Jaana Makarov

315 keeleklass Triinu Suitsberg

316 väikeklass Sirje Maar

317 väikeklass Maive Toom

318 Lea Semerik