Ruumid


Majajuht 2019/20. õppeaastal

 

0-korrus

001   Garderoob

002   Söökla

003  Poiste tööõpetus

004  Võimla

005  Aeroobikasaal

        Keh.kasv. kabinet Marite Nelis, Brit Ojamu, Sirle Nekraš, Mairon Lepik,

        Erkki Lass

006  Arst

007  Kunstiklass Paula Marit Leiumaa

008  Füüsika  Maritta Mark

010  Tugispetsialistid Katrin Tiido, Merle Muru

011  Kohvik 

Filmistuudio  3.-5.klass, Faridia Nagajeva, Irina Sytnik

Kabinet võimla fuajees tugispetsialist Liidia Taratuhhina

 

Esimene korrus

101     3.b Liia Lees

102     1.b Karin Kaljuvere

103     2.a Britta Tuisk

104     3.b Piret Pärnapuu

105     3.a Kädly Künnap

106     2.b Anne Kübarsepp

107     1.a Evelin Palmiste

109    Kantselei sekretär Ruth Karu, majandusjuhataja Toivo Birk,

          direktor Anne Mahoni

110    Huvijuht Siim Birk

111     Labor

112     Keemia Ülle Rääli

113     Õppeköök Kersti Raak

Õk 3/1 Inglise keel Natalia Mertsalova 

Õk 3/2 Eesti keel Olga Leppiko

Õk 4/1 psühholoog Olga Kuldmeri

Õk 4/3 Vene keel Svetlana Shapovalova

Õk 7/1 Matemaatika Natalia Vizgalina

Õk 7/2 Õpiabi Helgi Kulbok

Õk 8/1 Vestlusruum          

114     Tunnirahuklass Sirje Maar

115     Käsitööklass Siiri Reimann

116     Ajalugu Heinar Tuulberg 

118   Õpetajate tuba

119   Õppealajuhatajad Ülle Lobjakas ja Aive Saadjärv, arendusjuht Kristi Karm

Teine korrus

201     Matemaatika Lea Liht

202     Matemaatika Kaja Engman

203     Matemaatika Ülle Lumeste

204     6.a Ruth Kampmann

205     5.a Malle Prikk

206     5.b Lehti Padu

207     Muusika  Lea Semerik

208     Arvutiklass   Renee Pajuste

210     Arvutiklass   Mart Pett

211     Raamatukogu  Mare Rand

212     Logopeed Maive Toom

213     Võõrkeel Riina Soodam

214     Võõrkeel Kai Huul

215     Bioloogia Inna Särel

216     Võõrkeel Margit Peenoja

217     Bioloogia Merike Bauman

 

Kolmas korrus

301     Eesti keel Tiia Toomsalu

302     Eesti keel Mall Kahar

303     Eesti keel Niina Viinapuu, Taimi Vilta

304     Võõrkeel Ursula Matvejeva

305     Võõrkeel Jelena Turevitš

306     Võõrkeel Marianne Samm

307     Geograafia Reet Tuisk

309    Võõrkeel Jaana Makarov

310/I  Võõrkeel Irma End-Rääli

310/II Võõrkeel Triinu Suitsberg

311    Aula

312    Matemaatika Margit Nerman

313     Auditoorium/Muusikaklass Ilona Aasvere

314     Võõrkeel Terje Konsap

315     Psühholoog Liis Toom

316     4.b Krista Kuuskla

317    Õpilasomavalitsus

 

Majajuht 2019/20. õppeaastal

 

0-korrus

001   Garderoob

002   Söökla

003  Poiste tööõpetus

004  Võimla

005  Aeroobikasaal

        Keh.kasv. kabinet Marite Nelis, Brit Ojamu, Sirle Nekraš, Mairon Lepik,

        Erkki Lass

006  Arst

007  Kunstiklass Paula Marit Leiumaa

008  Füüsika  Maritta Mark

010  Tugispetsialistid Katrin Tiido, Merle Muru

011  Kohvik 

Filmistuudio  3.-5.klass, Faridia Nagajeva, Irina Sytnik

Kabinet võimla fuajees tugispetsialist Liidia Taratuhhina

 

Esimene korrus

101     3.b Liia Lees

102     1.b Karin Kaljuvere

103     2.a Britta Tuisk

104     3.b Piret Pärnapuu

105     3.a Kädly Künnap

106     2.b Anne Kübarsepp

107     1.a Evelin Palmiste

109    Kantselei sekretär Ruth Karu, majandusjuhataja Toivo Birk,

          direktor Anne Mahoni

110    Huvijuht Siim Birk

111     Labor

112     Keemia Ülle Rääli

113     Õppeköök Kersti Raak

Õk 3/1 Inglise keel Natalia Mertsalova 

Õk 3/2 Eesti keel Olga Leppiko

Õk 4/1 psühholoog Olga Kuldmeri

Õk 4/3 Vene keel Svetlana Shapovalova

Õk 7/1 Matemaatika Natalia Vizgalina

Õk 7/2 Õpiabi Helgi Kulbok

Õk 8/1 Vestlusruum          

114     Tunnirahuklass Sirje Maar

115     Käsitööklass Siiri Reimann

116     Ajalugu Heinar Tuulberg 

118   Õpetajate tuba

119   Õppealajuhatajad Ülle Lobjakas ja Aive Saadjärv, arendusjuht Kristi Karm

Teine korrus

201     Matemaatika Lea Liht

202     Matemaatika Kaja Engman

203     Matemaatika Ülle Lumeste

204     6.a Ruth Kampmann

205     5.a Malle Prikk

206     5.b Lehti Padu

207     Muusika  Lea Semerik

208     Arvutiklass   Renee Pajuste

210     Arvutiklass   Mart Pett

211     Raamatukogu  Mare Rand

212     Logopeed Maive Toom

213     Võõrkeel Riina Soodam

214     Võõrkeel Kai Huul

215     Bioloogia Inna Särel

216     Võõrkeel Margit Peenoja

217     Bioloogia Merike Bauman

 

Kolmas korrus

301     Eesti keel Tiia Toomsalu

302     Eesti keel Mall Kahar

303     Eesti keel Niina Viinapuu, Taimi Vilta

304     Võõrkeel Ursula Matvejeva

305     Võõrkeel Jelena Turevitš

306     Võõrkeel Marianne Samm

307     Geograafia Reet Tuisk

309    Võõrkeel Jaana Makarov

310/I  Võõrkeel Irma End-Rääli

310/II Võõrkeel Triinu Suitsberg

311    Aula

312    Matemaatika Margit Nerman

313     Auditoorium/Muusikaklass Ilona Aasvere

314     Võõrkeel Terje Konsap

315     Psühholoog Liis Toom

316     4.b Krista Kuuskla

317    Õpilasomavalitsus