3. – 4. klasside kirjandusmäng 08. aprill HaapsaluPK

Reedel, 29. märtsil toimus Haapsalu lasteraamatukogus üle-eestilise kirjandusmängu Läänemaa eelvoor. Võistles kaheksa 3.-4. klasside kolmeliikmelist võistkonda.

Õpilased lugesid eelnevalt läbi kaksteist Põhjamaade lastekirjanike viimastel aastatel eesti keeles ilmunud raamatut, mille kohta tuli lahendada kakskümmend ülesannet.

2. koha saavutas 4.b klassi võistkond Ann Murik, Kata Karlis ja Renate Karm.

Meie koolist osalesid kirjandusmängus veel 3.a klassist Betti Kaljuvere, Joonas Laanesaar ja Karola Sasse ning 4.a klassist Luisa Lauri, Helena Hallik ja Teele Rand.

2. koha saavutas 4.b klassi võistkond Ann Murik, Kata Karlis ja Renate Karm.