Alanud on registeerimine 6.-9. klassi mälumängule 02. november huvijuht

Neljapäeval, 9. novembril kl 14.20 toimub söögisaalis 6.-9. klasside mälumäng. Ootame osalema 4-liikmelisi võistkondi. Ühest klassist võib olla mitu võistkonda.

Vastata tuleb 25 küsimusele: ajalugu, loodus, teadus, kultuur, sport, poliitika, varia ja Läänemaa.

Parimatele auhinnad!

4 parimat võistkonda saavad oselda Lääne maakonna koolinoorte mälumängus, mis toimub 14. novembril LÜG-is.

Võistkonnad tuleb registeerida hiljemalt 8. novembriks huvijuhi ruumis (233).

Parimatele auhinnad!

Võistkonnad tuleb registeerida hiljemalt 8. novembriks huvijuhi ruumis (233).