Uudised

Algab rahvusvaheline projekt 18. juuni HaapsaluPK


23. mail 2024 sai meie kool rõõmusõnumi Erasmus+ ja Euroopa Solidaarsuskorpuse Agentuurilt, milles teatati, et Haapsalu Põhikooli taotlus rahvusvahelisele keskkonnaalasele projektile „GG- Green Grabbers“ („Rohenäpud“) on rahuldatud. Projekt on kaasrahastatud Euroopa Liidu poolt. Projekt algab 01.septembrist 2024 ning kestab kuni 28.02.2026.a.

Projekti partneriks on Itaalia Istituto Comprensivo Folgaria Lavarone Luserna kooli õpilased.

Projekti kirjutas õpetaja Ene Jundas.

23. mail 2024 sai meie kool rõõmusõnumi Erasmus+ ja Euroopa Solidaarsuskorpuse Agentuurilt, milles teatati, et Haapsalu Põhikooli taotlus rahvusvahelisele keskkonnaalasele projektile „GG- Green Grabbers“ („Rohenäpud“) on rahuldatud. Projekt on kaasrahastatud Euroopa Liidu poolt. Projekt algab 01.septembrist 2024 ning kestab kuni 28.02.2026.a.

Projekti partneriks on Itaalia Istituto Comprensivo Folgaria Lavarone Luserna kooli õpilased.

Projekti kirjutas õpetaja Ene Jundas.