Algklasside olümpia 29. mai huvijuht

29. mail toimusid Haapsalu staadionil iga-aastased algklasside olümpiamängud. Meie kooli võistkond sai 3. klasside pendelteatejooksus III koha. Individuaalselt tegid suurepärased tulemused veel ka järgmised õpilased:

Rosanne Eltmaa (2.a) I koht kaugushüppes, I koht 400 m jooksus ja III koht palliviskes;

Emili Koop (3.b) II koht palliviskes.

Palju õnne! Suur aitäh kõikidele õpilastele, kes meie kooli kuumal kevadpäeval esindasid!

Emili Koop (3.b) II koht palliviskes.