Uudised

Arukate Õpilaste Akadeemia esimese mängu tulemused 12. oktoober huvijuht


11. oktoobril alustas Arukate Õpilaste Akadeemia uue hooajaga. Lääne regiooni esimesel mängul saavutas meie kooli võistkond põhikoolide arvestuses III koha. Võistkonda kuulusid Annaliisa Järv (9.A), Teele Rand (9.A), Sten Eric Sakson (8.B), Karl Martin Kõllamägi (8.B). 

Õppeaasta jooksul toimub turniiri raames kuus mängu. Seitsmendasse mängu kutsutake regioonide kolm paremat.

Žüriisse kuulusid Jaanus Mägi, Margit Nerman, Siiri Saks ja Kairi Mustjatse.

Arukate Õpilaste Akadeemia (AÕA) on kõiki koole ühendav loodusteadusliku sisuga õpilasvõistlus. 

11. oktoobril alustas Arukate Õpilaste Akadeemia uue hooajaga. Lääne regiooni esimesel mängul saavutas meie kooli võistkond põhikoolide arvestuses III koha. Võistkonda kuulusid Annaliisa Järv (9.A), Teele Rand (9.A), Sten Eric Sakson (8.B), Karl Martin Kõllamägi (8.B). 

Õppeaasta jooksul toimub turniiri raames kuus mängu. Seitsmendasse mängu kutsutake regioonide kolm paremat.

Žüriisse kuulusid Jaanus Mägi, Margit Nerman, Siiri Saks ja Kairi Mustjatse.

Arukate Õpilaste Akadeemia (AÕA) on kõiki koole ühendav loodusteadusliku sisuga õpilasvõistlus.