Uudised

Arukate Õpilaste Akadeemia kolmanda mängu tulemused 07. detsember huvijuht


6. detsembril toimus Haapsalu Kutsehariduskeskuses Lääne regiooni Arukate Õpilaste Akadeemia kolmas mäng. Meie kooli võistkond saavutas põhikoolide arvestuses III koha. Võistkonda kuulusid Karl Hatto (9.D), Jörn Markus Toomingas (9.D), Johannes Saareväli (9.D), Caspar Luik (9.D).

Õppeaasta jooksul toimub turniiri raames kuus mängu. Seitsmendasse mängu kutsutake regioonide kolm paremat.

Arukate Õpilaste Akadeemia (AÕA) on kõiki koole ühendav loodusteadusliku sisuga õpilasvõistlus.

Palju õnne! 

6. detsembril toimus Haapsalu Kutsehariduskeskuses Lääne regiooni Arukate Õpilaste Akadeemia kolmas mäng. Meie kooli võistkond saavutas põhikoolide arvestuses III koha. Võistkonda kuulusid Karl Hatto (9.D), Jörn Markus Toomingas (9.D), Johannes Saareväli (9.D), Caspar Luik (9.D).

Õppeaasta jooksul toimub turniiri raames kuus mängu. Seitsmendasse mängu kutsutake regioonide kolm paremat.

Arukate Õpilaste Akadeemia (AÕA) on kõiki koole ühendav loodusteadusliku sisuga õpilasvõistlus.

Palju õnne!