Arukate õpilaste akadeemia kuuenda mängu tulemused 02. aprill huvijuht

23. märtsil toimus Palivere Põhikoolis Lääne regiooni Arukate Õpilaste Akadeemia kuues mäng. Meie kooli esindas kaks võistkonda, kes jagasid põhikoolide arvestuses II-III kohta.

II-III koht  HPK 1 - Henri Lõppe (8.D), Caspar Luik (9.D), Karl Hatto (9.D), Jörn Markus Toomingas (9.D)
II-III koht HPK 2 - Tuule Sula (8.D), Siie Grete Klemmer (8.D), Romily Prank (9.B), Kete Erik (9.A)

Kuue mängu kokkuvõttes tuli HPK 1 võistkond Lääne regioonis III kohale ning sõidab 17. aprillil lõppmängu Rakverre meie kooli esindama.

Palju õnne!

Arukate Õpilaste Akadeemia (AÕA) on kõiki koole ühendav loodusteadusliku sisuga õpilasvõistlus. Ülesannete sisule annab sisendi Rakett69 meeskond. Maakondliku žürii töös esindab meie kooli matemaatikaõpetaja Margit Nerman.

Palju õnne!