Uudised

Direktor Anne Mahoni on Haapsalu vapimärgi kavaler 23. veebruar huvijuht


Haapsalu volikogu istungil otsustati, et tänavuste linna vapimärgi saajate seas on ka meie kooli direktor Anne Mahoni.

Anne alustas õppelajuhataja ning ajalooõpetajana tööd Haapsalu I Keskkoolis 1981. aastal. 42 aasta jooksul on keskkoolist saanud gümnaasium ning gümnaasiumist põhikool. Ka Anne ametid on koolidega ühes muutunud. 2011. aastast sai temast Haapsalu Gümnaasiumi juht ja 2 aastat hiljem Läänemaa suurima kooli - Haapsalu põhikooli direktor.

Palju-palju õnne, kallis Anne!

Haapsalu volikogu istungil otsustati, et tänavuste linna vapimärgi saajate seas on ka meie kooli direktor Anne Mahoni.

Anne alustas õppelajuhataja ning ajalooõpetajana tööd Haapsalu I Keskkoolis 1981. aastal. 42 aasta jooksul on keskkoolist saanud gümnaasium ning gümnaasiumist põhikool. Ka Anne ametid on koolidega ühes muutunud. 2011. aastast sai temast Haapsalu Gümnaasiumi juht ja 2 aastat hiljem Läänemaa suurima kooli - Haapsalu põhikooli direktor.

Palju-palju õnne, kallis Anne!