Uudised

Edukas õpilane "Tee Ringi!" konkursil 18. detsember huvijuht


 

15. detsembril toimunud taaskasutuse teemalisel õpilaskonkursil “Tee Ringi!“ saavutas meie 8.a õpilane Robi Mäepere II koha.

Konkursi korraldas SA Läänemaa, et leida uusi nutikaid lahendusi kohalike ettevõtete tootmisjääkide kasutamiseks. Eesmärgiks ärgitada noori enam mõtlema taaskasutuse teemadel, pakkumaks välja uusi lahendusi. Konkursi tulemusena valmisid uued tooted. Osalesid Läänemaa koolide 6.-12. klassi õpilased.

Meie õpilast juhendas tehnoloogiaõpetaja Kaido Kivimäe.

Hea töö, Robi! Palju õnne! 

 

15. detsembril toimunud taaskasutuse teemalisel õpilaskonkursil “Tee Ringi!“ saavutas meie 8.a õpilane Robi Mäepere II koha.

Konkursi korraldas SA Läänemaa, et leida uusi nutikaid lahendusi kohalike ettevõtete tootmisjääkide kasutamiseks. Eesmärgiks ärgitada noori enam mõtlema taaskasutuse teemadel, pakkumaks välja uusi lahendusi. Konkursi tulemusena valmisid uued tooted. Osalesid Läänemaa koolide 6.-12. klassi õpilased.

Meie õpilast juhendas tehnoloogiaõpetaja Kaido Kivimäe.

Hea töö, Robi! Palju õnne!