Emma Calero on Eesti 4. klasside parim ettelugeja 23. oktoober huvijuht

Laupäeval, 21. oktoobril võistlesid Tallinnas Eesti Lastekirjanduse Keskuses parimad 4. klasside ettelugejad. Ettelugemise võistluse „Padakonna vada“ võitis meie kooli 4.a klassi õpilane Emma Calero!

Lapsed lugesid ette Eno Raua raamatuid nagu „Sipsik, „Naksitrallid“, „Ninatark muna“, „Konn ja ekskavaator“ ja „Kilplased“. Kõik 16 last olid maakondlike eelvõistluste võitjad ning nende esitus oli kõrgetasemeline. Ettelugejate esinemist hindas žürii, kuhu kuulusid lastekirjanik Liis Sein, näitlejad Maria Ehrenberg ja Karel Käos.

Esimese kolme koha omanikele olid auhinnaks raamatupoe kinkekaardid, kõikidele osalejatele jäi võistluspäeva meenutama Eno Raua raamat „Kilul oli vilu“ ja Eesti Tervisemuuseumi külastus.

Üle-eestilise 4. klasside õpilaste ettelugemise võistluse lõppvooru tulemused:

I koht – Emma Calero, Läänemaa, Haapsalu Põhikool

II koht – Riko Rehi, Saaremaa, Kuressaare Vanalinna Kool

III koht – Tuule Tüür, Harjumaa, Viimsi Kool

Palju-palju õnne!

Üle-eestilise 4. klasside õpilaste ettelugemise võistluse lõppvooru tulemused:

I koht – Emma Calero, Läänemaa, Haapsalu Põhikool

II koht – Riko Rehi, Saaremaa, Kuressaare Vanalinna Kool