Uudised

Ernst Enno etluskonkurss 11. aprill HaapsaluPK


28. märtsil toimus lasteraamatukogus Ernst Enno etluskonkurss, mis oli pühendatud eesti keelele. Üle Läänemaa osales konkursil kokku 59 õpilast. 1.- 6. klassi õpilased lugesid peast luule ja proosapala Juhan või Jakob Liivilt või Juhan Liivi luuleauhinna laureaatidelt.

Meie kooli õpilastest jõudsid parimate sekka 1.-3. klasside arvestuses Betti Kaljuvere (3.a klass, õpetaja Krista Kuuskla) ja Robin Reimer (1.b klass, õpetaja Anne Kübarsepp)

ning 4.-6. klasside arvestuses Kata Karlis (4.b klass, õpetaja Lehti Padu). Esiletõstmist väärisid ka Marta Soone (1.b klass, õpetaja Anne Kübarsepp) ja Markus Põru (6.a klass, õpetaja Piret Pärnapuu)

Palju õnne!

28. märtsil toimus lasteraamatukogus Ernst Enno etluskonkurss, mis oli pühendatud eesti keelele. Üle Läänemaa osales konkursil kokku 59 õpilast. 1.- 6. klassi õpilased lugesid peast luule ja proosapala Juhan või Jakob Liivilt või Juhan Liivi luuleauhinna laureaatidelt.

Meie kooli õpilastest jõudsid parimate sekka 1.-3. klasside arvestuses Betti Kaljuvere (3.a klass, õpetaja Krista Kuuskla) ja Robin Reimer (1.b klass, õpetaja Anne Kübarsepp)

ning 4.-6. klasside arvestuses Kata Karlis (4.b klass, õpetaja Lehti Padu). Esiletõstmist väärisid ka Marta Soone (1.b klass, õpetaja Anne Kübarsepp) ja Markus Põru (6.a klass, õpetaja Piret Pärnapuu)

Palju õnne!