Ernst Enno etluskonkurss 21. märts HaapsaluPK

16. märtsil toimus taas Ernst Enno etluskonkurss. Selle aasta teemaks oli „Nali naljaks“.

1.-3. klassi õpilastel tuli esitada peast humoorikas luuletus ning 4.-6. klassi õpilastel lisaks luuletusele ka proosapala.

1.-3. klassi õpilastest jäid maakonnas I ja II kohta jagama 3.b klassi õpilased Adele Lints ja Saskia Lints, juhendaja õpetaja Karin Kaljuvere. Ära märgiti ka sama klassi õpilane Andero Illenzeeri esitus.

4.-6. klasside arvestuses sai II koha 4.b klassi õpilane Robin Reimer, juhendaja õpetaja Anne Kübarsepp.

Väga tublid osalejad olid ka   Kerttu Merilo ja Raafael Veide, 1.a

Raheli Luha, 1.b

Marili Liik ja Sofia-Loora Tohvre, 2.a

Juhan Karlis ja Maret Lehtla, 2.b

Oskar Raatpalu, 3.b

Elo Lehtla, 4.b

Ly-Anna Luigand, 5.a

Betti Kaljuvere, 6.a

Palju õnne õpilastele ja nende juhendajatele!

Väga tublid osalejad olid ka   Kerttu Merilo ja Raafael Veide, 1.a

Raheli Luha, 1.b

Marili Liik ja Sofia-Loora Tohvre, 2.a

Juhan Karlis ja Maret Lehtla, 2.b

Oskar Raatpalu, 3.b

Elo Lehtla, 4.b

Ly-Anna Luigand, 5.a

Betti Kaljuvere, 6.a

Palju õnne õpilastele ja nende juhendajatele!