Haapsalu Põhikooli 6b klassi õpilased  osalesid Pudruprogrammis 2018 08. november HaapsaluPK

Koos oma vanematega otsiti põnevaid pudru ja küpsetiste retsepte ja katsetasime kodus koos vanematega. Kaunistati omakeedetud putru, küpsetist.
Meie teame, et päeva stardiks on hädavajalik hommikusöök. Kui sina hommikul  kodus ei söö, siis on sul võimalus süüa putru pärast esimest tundi.  Kui sa hommikul ei söö, kannatab koolipäeva esimestel tundidel õppimis-, tegutsemis- ja tähelepanuvõime. Selleks, et sinusse tuleks hoogu ja särtsu, liitu hommikupudru sööjatega koolis.Järgmisel aastal osale sinagi oktoobrikuus Pudruprogrammis.
Õppisime selgeks nipid, kuidas putru keeta. Klassijuhataja tunnis saime palju teadmisi pudrust, selle kasulikkusest, ajaloost. Selgitasime välja lemmik pudru. Iga osaleja sai diplomi, kingituse ja retseptiraamatu.