Haapsalu Põhikooli laulu konkurss 22. aprill huvijuht

Haapsalu Põhikooli laulu konkurss

20. mail tähistab Haapsalu Põhikool 11. sünnipäeva. Sel puhul otsime päris oma kooli laulu. Kirjutage meie koolist üks vahva/äge/meeleolukas luuletus ja võimalusel lisa sellele ka viis. Ent kui viisi loomine tundub keeruline, siis ärge selle pärast loobuge. Luuletust ootame ikka.

Kooli laul on koolipere liitev pidulik ja rõõmus ühislaul, mida lauldakse kooli tähtsamatel sündmustel.

Kooli laulu konkursil võivad osaleda kõik selleks soovi avaldanud autorid või autorite kollektiivid. Konkursile võib saata mitu tööd.

Saada oma lugu hiljemalt 15. maiks huvijuhile: hele.lepik@hpk.edu.ee

Konkursile esitatud laulude seast valib žürii parima. Võitjat/võitja tiimi premeeritakse loo salvestamisega stuudios.

Loomingulist kaasalöömist!

Haapsalu Põhikooli laulu konkurss