Haapsalu tunnustas kultuuri-, spordi-, haridus- ja sotsiaaltöötajaid 12. aprill huvijuht

Haapsalus linnavalitsus kutsus 11. aprilli õhtul Haapsalu kultuurikeskusse tänuõhtule linna tublimad kultuuri-, haridus-, spordi- ja sotsiaaltöötajad.
Tunnustuse saajate hulgas olid ka meie õpetajad.

Haapsalu aasta õpetajaOlga Leppiko.
Ta on eesti keele kui teise keele õpetaja, kelle õpilased on muu kodukeelega lapsed ja õpivad eesti keelt võõrkeelena.

Krista Kuuskla – panuse ja pühendunud töö eest Haapsalu põhikooli klassiõpetajana.

Merle Muru – panuse ja pühendunud töö eest Haapsalu põhikooli õpetaja ja tugispetsialistina.

Olga Kuldmeri ja Liis Toom – panuse ja pühendunud töö eest Haapsalu hariduse tugiteenuste keskuse psühholoogina.

Erkki Lass – panuse eest noortega tehtava aktiivse korvpalltreeneritöö eest.

Palju õnne!

Tunnustuse saajate hulgas olid ka meie õpetajad.

Haapsalu aasta õpetajaOlga Leppiko.

Erkki Lass – panuse eest noortega tehtava aktiivse korvpalltreeneritöö eest.

Palju õnne!