I ja II koht Läänemaa Koolispordi Liidu korvpalli meistrivõistlustelt 24. november huvijuht

Erkki Lassi juhendamisel saavutas Haapsalu põhikooli II võistkond Läänemaa Koolispordi Liidu põhikoolide korvpalli meistrivõistlusel I koha. Võistkonnas mängisid: Oliver Kruusamäe, Ken Luks, Oskar Louis Kalev, Vaiko Avila, Ken Martti Sakson, Alfred Reinhold Unt, Laur Urbas ja Hugo Richard Ojamäe.

Tüdrukud mängisid välja auväärt II koha: Simona Ladva, Kairit Talving, Helena Hallik, Lisete Mikk, Madli Laasik ja Sandra Alberg. Juhendajaks Brit Ojamu.