Uudised

Ilon Wiklandi noore kunstniku konkursi eripreemia võitis meie kooli õpilane 06. veebruar huvijuht


5. veebruaril, Ilon Wiklandi sünnipäeval kuulutati välja temanimelise noore kunstniku konkursi parimad. Nende seas on ka meie kooli 8. klassi õpilane Robi Mäepere! Mäepere sai žürii hinnangul ära märgitud, sest eri käekirjaga teostatud tööd tõid esile tema paljutõotavad stiiliotsingud.

Tänavu osales konkursil 51 noort üle Eesti. Nende töid hindas žürii koosseisus Tea Tammelaan, Viive Noor, Krista Kumberg, Katrin Ehrlich ja Urmas Viik. Konkursi 1000 eurone auhinnafond läheb jagamisele kolme esikoha vahel. Konkursi korraldas SA Haapsalu ja Läänemaa Muuseumid / Iloni Imedemaa. 

Palju õnne, Robi Mäepere! 

5. veebruaril, Ilon Wiklandi sünnipäeval kuulutati välja temanimelise noore kunstniku konkursi parimad. Nende seas on ka meie kooli 8. klassi õpilane Robi Mäepere! Mäepere sai žürii hinnangul ära märgitud, sest eri käekirjaga teostatud tööd tõid esile tema paljutõotavad stiiliotsingud.

Tänavu osales konkursil 51 noort üle Eesti. Nende töid hindas žürii koosseisus Tea Tammelaan, Viive Noor, Krista Kumberg, Katrin Ehrlich ja Urmas Viik. Konkursi 1000 eurone auhinnafond läheb jagamisele kolme esikoha vahel. Konkursi korraldas SA Haapsalu ja Läänemaa Muuseumid / Iloni Imedemaa. 

Palju õnne, Robi Mäepere!