Juhised COVID-19 leviku ennetamiseks 21. september HaapsaluPK

● Haigustunnustega (halb enesetunne, nohu, köha, palavik jne) laps ja täiskasvanu jääb koju.

● Haigustunnustega õpilane saadetakse koju. Koolil on õigus kõiki kontaktivaba termomeetriga kraadida.

● Eneseisolatsiooni kohustusest palume teavitada klassijuhatajat.

● Koolist eemal olev õpilane jälgib e-Koolist õppetundide kirjeldusi ning õpib kodus iseseisvalt.

● Järgime hügieeninõudeid ja hoiame puhtust (peseme käsi, aevastades kasutame pabertaskurätte jne).

● Vahetundides, liikumistundides ja muudel õppetegevustel oleme võimalikult palju õues. Palume riietuda vastavalt.

● Siseruumides väldime üksteisega lähikontaktis olemist.

● Lapsevanemad ja külalised on lubatud koolimajja ainult eelneval kokkuleppel kooli töötajaga.

● Palume (sh ka koolivaheaegadele) välisreise mitte planeerida. Vältimatute reiside korral tuleb jälgida Eesti Vabariigis kehtivaid nõudeid. Reisist palume teavitada klassijuhatajat.

● Viirusohu kasvamisel lähtume Terviseameti juhenditest, infot jagame eKoolis ja kooli kodulehel. Palume vanematel eKoolis kontrollida oma kontaktandmed.

Haapsalu linna koolide kokkulepe

● Eneseisolatsiooni kohustusest palume teavitada klassijuhatajat.

● Siseruumides väldime üksteisega lähikontaktis olemist.

Haapsalu linna koolide kokkulepe