Keelte Paabel tulekul 02. märts HaapsaluPK

9.-13. märtsil toimub traditsiooniline Keelte Paabel. Selle aasta võiks kokku võtta hüüdlausega –  „Ole aktiivne, avatud ja ettevõtlik!”.

Enamasti toimub kõik keeletundides, kuid on ka erandeid.

Sissepääsu juurde kujundame taas väikese teatrilava (LAVAAUK), kus toimuvad tundide ajal mitmed ema- ja võõrkeelsed etteasted.

I korrusel on KINONURK, kus vahetundides jooksevad ekraanil multikad ning neljapäeval laulame seal üheskoos karaoket.

Toimub The Spelling Bee võistlus.

Esmaspäeval (09.03) tuleb kooli Ameerika koolielust rääkima Sean Fahey (Georgia Institute of Technology), kes käesoleval õppeaastal on külalistudengina Tallinna Ülikoolis. Seaniga saavad kohtuda kõik need 9. klassi õpilased, kelle valikeksam on inglise keel.

Teisipäeval (10.03) toimub ülekooliline QR koodi jaht.

Kolmapäeval (11.03) ootame kõiki õpilasi, kellel südikust ja tahtmist, teistele esinema - olgu see siis muusikapala, mustkunstitrikk, naljalugu, luuletus, laul, tants vm. Avatud on traditsiooniline VABALAVA. Esineda saab vahetundidel (10.40, 11.45).

Neljapäev (12.03) on eesti keele päev. Külla tulevad Kaie Ilves, Jaanus Vaiksoo ja Andriana Rääbis.

Reedel (13.03) tunnustamise aktustel kiidame ja täname aktiivsemaid ja nutikamaid.

Enamasti toimub kõik keeletundides, kuid on ka erandeid.

Toimub The Spelling Bee võistlus.

Teisipäeval (10.03) toimub ülekooliline QR koodi jaht.