Kirjutiste konkursi “Heategu naeratusega” tulemused 12. märts huvijuht

Meie kooli õpilased olid eriti edukad Rahvusvahelise Lions Kubide Organisatsiooni Eesti Piirkonna (LIONS), LC Tallinn Kristiine ja Eesti Emakeeleõpetajate Seltsi poolt korraldatud kirjutiste  konkursil "Heategu naeratusega".

Konkursile laekus 27 koolist 110 kirjutist, mida hindas kaheastmeline žürii. Igas vanuserühmas anti välja 3 parimat kohta ja kuni 5 eriauhinda.

11-14-aastaste vanuserühmas saavutas
2. koha         Maria Mai Siimut
3. koha         Kairit Talving
Eriauhinna realistliku maailmakäsituse eest - Kete Erik
Eriauhind tõsise noorteprobleemi avamise eest - Annaliisa Järv

15-19-aastaste vanuserühmas
1. koha      Markus Manni
3. koha      Mia Saluäär

Eriauhinna tõrjutud ühiskonnagrupile hääle andmise eest - Diana Vahtra

Konkursi paremad tööd avaldatakse raamatus “Heategu naeratusega”, mida esitletakse 5. aprillil 2023 kell 14.00 - 15.30 Apollo Solarise raamatukaupluses.

Soovime õnne õpilastele ja juhendajatele Niina Viinapuule ning Evelin Tibbole!

11-14-aastaste vanuserühmas saavutas
2. koha         Maria Mai Siimut
3. koha         Kairit Talving
Eriauhinna realistliku maailmakäsituse eest - Kete Erik
Eriauhind tõsise noorteprobleemi avamise eest - Annaliisa Järv

15-19-aastaste vanuserühmas
1. koha      Markus Manni
3. koha      Mia Saluäär

Eriauhinna tõrjutud ühiskonnagrupile hääle andmise eest - Diana Vahtra

Soovime õnne õpilastele ja juhendajatele Niina Viinapuule ning Evelin Tibbole!