Uudised

Kuidas möödus meie sotsiaalainete poolnädal? 13. mai huvijuht


Õpetaja Janne Rau muljetab: 

"7.-9.maini toimus meie koolis sotsiaalainete poolnädal. Teisipäeval pöörasime tähelepanu rahatarkusele, kolmapäeval ajaloole ja neljapäeval tähistasime Euroopa päeva. Kolme päeva jooksul toimus õpilastele mitmeid toredaid tegevusi: sai mängida bingot, pidada QR-koodi jahti, mängida Cashy rahamängu ja palju muud. Külas käis mitmeid toredaid külalisi ja jagati auhindu. Tegevustest haaratud õpilasi oli maja täis!"

"Terve nädala vältel said 1.-5. klassi õpilased osaleda loomekonkurssil ja 6.-9.klassi õpilased lühijutu kirjutamise konkurssil. Olid tegusad ainepäevad. Aitäh SA Läänemaa, Europe Direct Läänemaa ja Tartu Ülikool, et meile appi tulite! Järgmise korrani!"

Õpetaja Janne Rau muljetab: 

"7.-9.maini toimus meie koolis sotsiaalainete poolnädal. Teisipäeval pöörasime tähelepanu rahatarkusele, kolmapäeval ajaloole ja neljapäeval tähistasime Euroopa päeva. Kolme päeva jooksul toimus õpilastele mitmeid toredaid tegevusi: sai mängida bingot, pidada QR-koodi jahti, mängida Cashy rahamängu ja palju muud. Külas käis mitmeid toredaid külalisi ja jagati auhindu. Tegevustest haaratud õpilasi oli maja täis!"

"Terve nädala vältel said 1.-5. klassi õpilased osaleda loomekonkurssil ja 6.-9.klassi õpilased lühijutu kirjutamise konkurssil. Olid tegusad ainepäevad. Aitäh SA Läänemaa, Europe Direct Läänemaa ja Tartu Ülikool, et meile appi tulite! Järgmise korrani!"