Läänemaa kirjandusmängu eelvooru tulemused 28. märts huvijuht

23. märtsil toimus 3.-4. klasside kirjandusmängu Läänemaa eelvoor, kus osales 11 võistkonda, kes kõik pidid läbi lugema 10 erinevat raamatut.

2.-3. kohta jäi jagama Haapsalu Põhikooli 4.b klassi võistkond: Adele Lints, Saskia Lints ja Helis Alp, juhendaja Karin Kaljuvere.

Tublit konkurentsi pakkusid ka 3.a klassi õpilased Emma Calero, Teele Sahk ja Sofia-Loore Tohvre, juhendaja Malle Prikk ning 3.b kassi õpilased Emily Cramer, Rika Helena Rõõmus, Grete Voitka, Maria Reimer ja Krislyn Gleizdans, juhendaja Ruth Kampmann.

Palju õnne!

Palju õnne!