Läänemaa koolinoorte mälumängusarja II mäng 13. jaanuar HaapsaluPK

12.jaanuaril toimus Haapsalu Põhikoolis Läänemaa koolinoorte mälumängusarja II mäng. Seekordne mäng oli pühendatud ühiskonnaõpetusele, et toetada õpilaste valmistumist ühiskonnaõpetuse olümpiaadiks.

Osales 15 võistkonda kokku 60 mälumänguriga.

Põhikoolide esikolmik:

I koht Haapsalu PK 9.a (Laurel Vali, Ron Rääli, Aron Urbas, Kaarel Tammann) 29p

II koht Haapsalu PK 9.c (Gloria Luisa Eberle, Karmen Andres, Mia Saluäär, Karl Kikas) 24p

III koht Haapsalu PK 7.a (Karola Sasse, Hetty Tamm, Joonas Laanesaar, Betti Kaljuvere) 22p

Palju õnne!

Osales 15 võistkonda kokku 60 mälumänguriga.

Põhikoolide esikolmik:

I koht Haapsalu PK 9.a (Laurel Vali, Ron Rääli, Aron Urbas, Kaarel Tammann) 29p