Uudised

Läänemaa saalijalgpalli meistrivõistlused 17. jaanuar HaapsaluPK


Meie kooli jalgpallurid võitsid Läänemaa Koolispordi Liidu saalijalgpalli meistrivõistlusel I ja II koha. Maakonna meistriks tuli HPK II võistkond: Ralf Luks 9b, Reio Laherand 9b, Rasmus Laherand 9b, Henri Suder 9b, Henri Tsupsman 9a, Arti Viispert 7e, Robi Suder 7c.

II koht HPK I võistkonnale: Tormi Mehide 9d, Hendrik Karnau 9a, Markus Anet 9a, Risto Trik 9d, Märt Õiglas 9c, Oliver Metsar-Villakov 9c, Kasper Liik 8b.

Palju õnne!

Meie kooli jalgpallurid võitsid Läänemaa Koolispordi Liidu saalijalgpalli meistrivõistlusel I ja II koha. Maakonna meistriks tuli HPK II võistkond: Ralf Luks 9b, Reio Laherand 9b, Rasmus Laherand 9b, Henri Suder 9b, Henri Tsupsman 9a, Arti Viispert 7e, Robi Suder 7c.

II koht HPK I võistkonnale: Tormi Mehide 9d, Hendrik Karnau 9a, Markus Anet 9a, Risto Trik 9d, Märt Õiglas 9c, Oliver Metsar-Villakov 9c, Kasper Liik 8b.

Palju õnne!