Uudised

Meie kooli õpilased olid taas korvpallivõistlusel võidukad 04. aprill huvijuht


Eesti Koolispordi Liidu Sportland 3x3 korvpalli Läänemaa etapil võitsid meie kooli võistkonnad esimesed kohad!

1.-5. klasside arvestuses I koht:

 1. Uku Emil Engman 5a
 2. Oskar Raatpalu 4b
 3. Romet Rahula 3
 4. Sten Lomper 3
   

6.-7. klasside arvestuses I koht:

 1. Hugo Richard Ojamäe 7d
 2. Mattias Post 7d
 3. Alfred Reinhold Unt 7f
 4. Laur Urbas 6b
   


Meie kooli korvpallurid tegid hea võistluse ka Ülenurmes Eesti Koolispordi Liidu põhikoolide korvpalli finaalmängudel. Viiest mängust võideti kolm ja saavutati 14 võistkonna seas 7. koht. Võistkonnas mängisid Oliver Kruusamäe, Ken Luks, Evert Tetto, Vaiko Vilta, Alfred Reinhold Unt, Mattias Post ja Ken Martti Sakson. 

Eesti Koolispordi Liidu Sportland 3x3 korvpalli Läänemaa etapil võitsid meie kooli võistkonnad esimesed kohad!

1.-5. klasside arvestuses I koht:

 1. Uku Emil Engman 5a
 2. Oskar Raatpalu 4b
 3. Romet Rahula 3
 4. Sten Lomper 3
   

6.-7. klasside arvestuses I koht:

 1. Hugo Richard Ojamäe 7d
 2. Mattias Post 7d
 3. Alfred Reinhold Unt 7f
 4. Laur Urbas 6b
   


Meie kooli korvpallurid tegid hea võistluse ka Ülenurmes Eesti Koolispordi Liidu põhikoolide korvpalli finaalmängudel. Viiest mängust võideti kolm ja saavutati 14 võistkonna seas 7. koht. Võistkonnas mängisid Oliver Kruusamäe, Ken Luks, Evert Tetto, Vaiko Vilta, Alfred Reinhold Unt, Mattias Post ja Ken Martti Sakson.