Nuputa võistlus 31. jaanuar HaapsaluPK

Matemaatikavõistlusel Nuputa saavatus 5.-6. klasside arvestuses 2. koha Haapsalu Põhikooli võistkond kooseisus Kata Karlis 5.b, Grethel Protas 5.b, Rasmus Nebokat 6.a, Aron Urbas 6.a. Juhendajad: Lehti Padu, Ruth Kampmann.

7. klasside arvestuses sai meie kooli kolmikvõidu:
1. koht Uku Toomas Rand 7a, Hendrik Rand 7a, Katariina Karnau 7a. Juhendaja: Margit Nerman.
2. koht Elis Laurits 7.c, Robi Suder 7.c, Timo Landes 7.c. Juhendaja: Kaja Engman
3. koht Arti Viispert 7f, Oliver Mark 7e, Mia Aurelia Kokk 7f. Juhendaja: Margit Nerman

Õnnitleme!

7. klasside arvestuses sai meie kooli kolmikvõidu:

Õnnitleme!