Õpilasaktiivid hakkasid tegema taskuhäälingut "Tagapingis" 04. detsember huvijuht

Haapsalu Põhikooli õpilasaktiiv sai valmis esimese päris oma taskuhäälingu episoodi. Saadet saab kuulata Spotify ja SoundCloud vahendusel. Kanali nimeks "Tagapingis".

Esimeses episoodis tutvustavad aktiivi tegemisi ja saabuvaid üritusi Kairit Talving, Hardi Vinkelberg, Robin Runnel ja Betti Kaljuvere. Järgmist saadet juhivad juba uued noored, uute põnevate teemadega. Tehnilist tuge pakub informaatikaõpetaja Mart Pett.

Taskuhääling (inglise keeles podcast) on nagu ette salvestatud raadiosaade. Iga kord kui looja lisab uue episoodi, jõuab see läbi vastavate kanalite sinu seadmesse ning sa võid uut episoodi kuulata millal iganes soovid.