Uudised

Rahvusvaheline eTwinningu projekt „MAKING DECORATIONS WAITING FOR CHRISTMAS“ 29. jaanuar HaapsaluPK


Jõudis lõpule rahvusvaheline projekt „MAKING DECORATIONS WAITING FOR CHRISTMAS“, mis viidi läbi Euroopa koolide virtuaalkeskkonnas eTwinning. Projektis osalesid meie kooli 2.A klassi õpilased koos õpetajate Brita Kaljuvere ja Ene Jundasega. Nende partneriks oli Itaalia kooli „Instituto Comprensivo J. A. Comenius“ 2.A klassi õpilased õpetaja Cinzia Stefli juhendamisel.

      

Projekti käigus valmistasid õpilased taaskasutatavatest materjalidest jõuludekoratsioone ning kaunistasid nendega oma klassiruumid.

15. detsembril toimus veebipõhine kokkusaamine, kus õpilased said end inglise keeles tutvustada ning kuulata eesti- ja itaaliakeelseid jõululuuletusi. Selle käigus sai aimu teineteise emakeelest ning oli võimalik õpetada partnerkooli lastele, kuidas meisterdada üht vahvat jõuluehet. Meie õpilased valisid selleks jõuluingli, Itaalia kaaslastelt õpiti aga jõulukuuli valmistamist.

      
      

Jõudis lõpule rahvusvaheline projekt „MAKING DECORATIONS WAITING FOR CHRISTMAS“, mis viidi läbi Euroopa koolide virtuaalkeskkonnas eTwinning. Projektis osalesid meie kooli 2.A klassi õpilased koos õpetajate Brita Kaljuvere ja Ene Jundasega. Nende partneriks oli Itaalia kooli „Instituto Comprensivo J. A. Comenius“ 2.A klassi õpilased õpetaja Cinzia Stefli juhendamisel.

      

Projekti käigus valmistasid õpilased taaskasutatavatest materjalidest jõuludekoratsioone ning kaunistasid nendega oma klassiruumid.

15. detsembril toimus veebipõhine kokkusaamine, kus õpilased said end inglise keeles tutvustada ning kuulata eesti- ja itaaliakeelseid jõululuuletusi. Selle käigus sai aimu teineteise emakeelest ning oli võimalik õpetada partnerkooli lastele, kuidas meisterdada üht vahvat jõuluehet. Meie õpilased valisid selleks jõuluingli, Itaalia kaaslastelt õpiti aga jõulukuuli valmistamist.