"Tähelepanu, start!" teatevõistluse tulemused 04. aprill huvijuht

4. aprillil Panga spordihoones toimunud "Tähelepanu, start!" teatevõistlusel saavutas Haapsalu Põhikooli võistkond neljanda koha.

Võistkonda kuulusid:
Rosanne Eltmaa 2.b, Sandra Koobak 2.b, Hugo Tammet 2.a, Hubert Engman 2.a, Lota Raatpalu 3.a, Gethe Tamm 3.a, Timo Toom 3.a, Sten Lavrusenko 3.a, Juhan Karlis 4.b, Sten Erik Lomper 4.b, Maria Reimer 4.b, Krislyn Gleizdans 4.b, Oskar Raatpalu 5.b, Robin Sommerman 5.b, Adeele Müür 5.b, Mirjam Mik 5.b.

Õpilasi juhendasid Mairon Lepik ja Greete Tikerpuu.

Hea töö!

Võistkonda kuulusid:

Õpilasi juhendasid Mairon Lepik ja Greete Tikerpuu.

Hea töö!