Teistmoodi koolipäev 12. september HaapsaluPK

11.septembril toimus Paliveres maakondlik 8.klasside poistepäev. Seal osalesid ka meie kooli õpilased. Osaleti erinevates töötubas: ohvriabi, päästeamet, politsei, pöörlev auto, auto turvavarustus, discolf.

Samal ajal toimusid koolimajas 8. klasside tüdrukutele erinevad tegevused ja loengud: ämmaemand Riin Rosenperk, MTÜ Terviseteadlik Läänemaa, Kristi Märk "Suurelt mõtlemise maagia".

VAATA FOTOGALERIID POISTEPÄEVAST

VAATA FOTOGALERIID POISTEPÄEVAST