Tublid laskurid ja korvpallurid 16. detsember HaapsaluPK

I koht    Matis Russi

Võistkondlik 5.-9. klass
I koht Henri Kornilov, Kert Kallas, Hendrik Veltri, Elisabeth Sarapik

Sportland 3x3 korvpalliturniiri Läänemaa koolide etapil saavutasid 4.-5. klasside poiste arvestuses esikoha Vaiko Vilta (5b), Ken Martti Sakson (5b), Oliver Kruusamäe (5a) ja Joosep Kalm (5a).

Teise koha saavutasid Sten Eric Sakson (4b), Taaniel Kahar (4b), Ken Luks (5a) ja Mikk Pikkaro (5a).

Tüdrukute 6.-7. klasside arvestused tulid teiseks Laura-Meribel Veide (7a), Sandra Savinski (7b) ja Viktoria Tšernoglazova (7c)

Läänemaa Koolispordi Liidu meistrivõistlused laskmises

Tüdrukud 5.-9. klass