Õppetöö

Konsultatsiooniajad


2019/20 õppeaasta.

Õpetajaga kokkuleppel on võimalik leida teine konsultatsiooniaeg

  Õpetaja Nädalapäev Kellaaeg (ajavahemik) Ruum
1 Ilona Aasvere teisipäev 14.45-15.30 313
2 Merike Bauman neljapäev 14.00-14.45 217
3 Nina Chernoglazova kolmapäev 14.55-15.40 Õk 4/3
4 Jelena Dubrovskaja teisipäev 14.00-15.00 204
5 Irma End-Rääli neljapäev 14.00-14.45 310/1
6 Kaja Engman kolmapäev 14.45-15.45 202
7 Elju Herja neljapäev 14.00-14.45 203
8 Embi Hunt neljapäev 14.00-14.45 202
9 Kai Huul teisipäev 13.50-15.00 214
10 Marite Ilves kolmapäev 14.00-14.45 206
11 Ljudmila Jampolskaja reede 13.05-13.50 Õk 3/2
12 Mall Kahar neljapäev 14.00-14.45 302
13 Karin Kaljuvere reede 13.00-13.50 102
14 Ruth Kampmann reede 14.00-14.45 204
15 Kaido Kivimäe esmaspäev 14.00-15.45 003
16 Terje Konsap kolmapäev 14.00-15.00 314
17 Krista Kuuskla teisipäev 13.00-14.00 316
18 Helge Käär neljapäev 14.00-14.45 204
19 Anne Kübarsepp neljapäev 13.05-13.50 106
20 Kädly Künnap kolmapäev 14.00-14.45 105
21 Erkki Lass kolmapäev 14.00-15.00 Spordihoone
22 Liia Lees neljapäev 14.00-14.45 101
23 Paula Marit Leiumaa esmaspäev 14.45-15.30 007
24 Mairon Lepik teisipäev 14.00-15.00 Spordihoone
25 Olga Leppiko teisipäev 14.00-14.45 ÕK 3/2
    kolmapäev 13.05-13.50 ÕK 3/3
26 Lea Liht kolmapäev 14.45-15.45 201
27 Anne Lillemäe teisipäev 13.00-13.45 211
28 Elvira Lipunova reede 13.05-13.50 Õk 8/1
29 Ülle Lumeste reede 14.00-14.45 203
30 Sirje Maar kolmapäev 14.30-15.00 116
31 Jaana Makarov teisipäev 14.50-15.35 309
32 Maritta Mark esmaspäev 14.45-15.15 008
33 Ursula Matvejeva teisipäev 14.00-15.00 304
34 Natalia Mertsalova kolmapäev 14.00-14.45 Õk 3/1
35 Maksim Mertsalov esmaspäev 13.50-15.00 003
36 Faridya Nagajeva esmaspäev 14.00-14.45 Filmistuudio
    teisipäev 14.00-14.45 Filmistuudio
37 Denis Naumov reede 14.00-15.15 215
38 Sirle Nekraš teisipäev 14.45-15.30 Võimla
39 Marite Nelis teisipäev 14.00-15.00 Võimla
40 Margit Nerman teisipäev 14.45-15.45 312
41 Brit Ojamu teisipäev 14.00-15.00 Spordihoone
42 Lehti Padu esmaspäev 13.00-13.45 206
43 Renee Pajuste teisipäev 14.00-15.00 208
44 Evelin Palmiste neljapäev 14.00-14.45 107
45 Margit Peenoja kolmapäev 14.45-15.45 216
46 Mart Pett esmaspäev 14.00-15.00 210
47 Malle Prikk esmaspäev 13.05-13.50 205
48 Piret Pärnapuu reede 13.05-13.50 104
49 Kersti Raak teisipäev 14.55-15.40 113
50 Siiri Reimann teisipäev 15.00-15.45 115
51 Ülle Rääli esmaspäev 14.55-15.40 112
    neljapäev 14.00-14.45 112
52 Aive Saadjärv reede 13.05-13.50 Õk 4/3
53 Siiri Saks neljapäev 14.45-15.30 Õk 371
54 Marianne Samm neljapäev 14.00-15.00 306
55 Lea Semerik kolmapäev 14.00-14.45 207
56 Svetlana Shapovalova reede 13.05-14.45 ÕK 4/3
57 Riina Soodam esmaspäev 14.45-15.30 213
    teisipäev 13.50-14.35 213
58 Triinu Suitsberg teisipäev 14.50-15.35 310/2
59 Inna Särel neljapäev 14.00-14.45 215
60 Iryna Sytnik esmaspäev 14.00-14.45 filmistuudio
61 Katrin Tiido teisipäev 14.00-15.00 010
62 Tiia Toomsalu neljapäev 14.00-14.45 301
63 Britta Tuisk esmaspäev 12.00-12.45 103
    teisipäev 14.55-15.40 103
64 Reet Tuisk kolmapäev 14.45-15.30 307
65 Jelena Turevitš teisipäev 13.00-15.00 305
66 Heinar Tuulberg esmaspäev 15.00-15.45 116
67 Niina Viinapuu teisipäev 14.00-15.30 303
68 Taimi Vilta esmaspäev 14.45-15.45 303
69 Natalia Vizgalina esmaspäev 14.00-14.45 Õk 7/1
    reede 13.00-13.45 Õk 7/1
         
         
         
         

2019/20 õppeaasta.

Õpetajaga kokkuleppel on võimalik leida teine konsultatsiooniaeg

  Õpetaja Nädalapäev Kellaaeg (ajavahemik) Ruum
1 Ilona Aasvere teisipäev 14.45-15.30 313
2 Merike Bauman neljapäev 14.00-14.45 217
3 Nina Chernoglazova kolmapäev 14.55-15.40 Õk 4/3
4 Jelena Dubrovskaja teisipäev 14.00-15.00 204
5 Irma End-Rääli neljapäev 14.00-14.45 310/1
6 Kaja Engman kolmapäev 14.45-15.45 202
7 Elju Herja neljapäev 14.00-14.45 203
8 Embi Hunt neljapäev 14.00-14.45 202
9 Kai Huul teisipäev 13.50-15.00 214
10 Marite Ilves kolmapäev 14.00-14.45 206
11 Ljudmila Jampolskaja reede 13.05-13.50 Õk 3/2
12 Mall Kahar neljapäev 14.00-14.45 302
13 Karin Kaljuvere reede 13.00-13.50 102
14 Ruth Kampmann reede 14.00-14.45 204
15 Kaido Kivimäe esmaspäev 14.00-15.45 003
16 Terje Konsap kolmapäev 14.00-15.00 314
17 Krista Kuuskla teisipäev 13.00-14.00 316
18 Helge Käär neljapäev 14.00-14.45 204
19 Anne Kübarsepp neljapäev 13.05-13.50 106
20 Kädly Künnap kolmapäev 14.00-14.45 105
21 Erkki Lass kolmapäev 14.00-15.00 Spordihoone
22 Liia Lees neljapäev 14.00-14.45 101
23 Paula Marit Leiumaa esmaspäev 14.45-15.30 007
24 Mairon Lepik teisipäev 14.00-15.00 Spordihoone
25 Olga Leppiko teisipäev 14.00-14.45 ÕK 3/2
    kolmapäev 13.05-13.50 ÕK 3/3
26 Lea Liht kolmapäev 14.45-15.45 201
27 Anne Lillemäe teisipäev 13.00-13.45 211
28 Elvira Lipunova reede 13.05-13.50 Õk 8/1
29 Ülle Lumeste reede 14.00-14.45 203
30 Sirje Maar kolmapäev 14.30-15.00 116
31 Jaana Makarov teisipäev 14.50-15.35 309
32 Maritta Mark esmaspäev 14.45-15.15 008
33 Ursula Matvejeva teisipäev 14.00-15.00 304
34 Natalia Mertsalova kolmapäev 14.00-14.45 Õk 3/1
35 Maksim Mertsalov esmaspäev 13.50-15.00 003
36 Faridya Nagajeva esmaspäev 14.00-14.45 Filmistuudio
    teisipäev 14.00-14.45 Filmistuudio
37 Denis Naumov reede 14.00-15.15 215
38 Sirle Nekraš teisipäev 14.45-15.30 Võimla
39 Marite Nelis teisipäev 14.00-15.00 Võimla
40 Margit Nerman teisipäev 14.45-15.45 312
41 Brit Ojamu teisipäev 14.00-15.00 Spordihoone
42 Lehti Padu esmaspäev 13.00-13.45 206
43 Renee Pajuste teisipäev 14.00-15.00 208
44 Evelin Palmiste neljapäev 14.00-14.45 107
45 Margit Peenoja kolmapäev 14.45-15.45 216
46 Mart Pett esmaspäev 14.00-15.00 210
47 Malle Prikk esmaspäev 13.05-13.50 205
48 Piret Pärnapuu reede 13.05-13.50 104
49 Kersti Raak teisipäev 14.55-15.40 113
50 Siiri Reimann teisipäev 15.00-15.45 115
51 Ülle Rääli esmaspäev 14.55-15.40 112
    neljapäev 14.00-14.45 112
52 Aive Saadjärv reede 13.05-13.50 Õk 4/3
53 Siiri Saks neljapäev 14.45-15.30 Õk 371
54 Marianne Samm neljapäev 14.00-15.00 306
55 Lea Semerik kolmapäev 14.00-14.45 207
56 Svetlana Shapovalova reede 13.05-14.45 ÕK 4/3
57 Riina Soodam esmaspäev 14.45-15.30 213
    teisipäev 13.50-14.35 213
58 Triinu Suitsberg teisipäev 14.50-15.35 310/2
59 Inna Särel neljapäev 14.00-14.45 215
60 Iryna Sytnik esmaspäev 14.00-14.45 filmistuudio
61 Katrin Tiido teisipäev 14.00-15.00 010
62 Tiia Toomsalu neljapäev 14.00-14.45 301
63 Britta Tuisk esmaspäev 12.00-12.45 103
    teisipäev 14.55-15.40 103
64 Reet Tuisk kolmapäev 14.45-15.30 307
65 Jelena Turevitš teisipäev 13.00-15.00 305
66 Heinar Tuulberg esmaspäev 15.00-15.45 116
67 Niina Viinapuu teisipäev 14.00-15.30 303
68 Taimi Vilta esmaspäev 14.45-15.45 303
69 Natalia Vizgalina esmaspäev 14.00-14.45 Õk 7/1
    reede 13.00-13.45 Õk 7/1