Õppetöö

Pikapäevarühmad

Alates 6. septembrist on Haapsalu Põhikoolis 1.-4. klasside õpilastele pikapäevarühm. Pikapäevarühma võetakse õpilasi vanema avalduse alusel, mida saab esitada ARNO keskkonnas.

Pikapäevarühmad 2021/22. õppeaastal alates 6. septembrist 2021

Pikapäevarühma söömine on kell 13:15.

Pikapäeva toidukorra maksumus õpilase kohta on 1,48€, millest vanema omaosalus on 0,74€ päevas.

Palume vanematel teavitada klassijuhatajat õpilase haigestumisest või puudumisest ning taas teatada õpilase naasmisest. Eelmisel õppepäeval kella 12 teavitamise korral saab õpilase toidult maha võtta järgmiseks päevaks.

Pikapäevarühmad 2021/22. õppeaastal alates 6. septembrist 2021

Pikapäevarühma söömine on kell 13:15.