Ernst Enno omaloomingukonkursi tulemused 12. mai huvijuht

Luuletaja Ernst Enno mälestuseks toimuvad Läänemaa koolinoortele pika traditsiooniga Ernst Enno nimeline etluskonkurss luulelugemises ning omaloominguvõistlus luule- ja proosatöödele. Etluskonkursi tulemusi jagasime teiega emakeelepäeval, nüüd on selgunud ka omaloominguvõistluse parimad. Haapsalu põhikoolist said tunnustuse allolevad tublid õpilased.

1.-3. klassid (proosa)
Juhan Karlis „Sokk läheb rändama“
Hubert Engman „Rännumees Danieli seiklused“

4.-6. klassid (luule)
Andero Illenzeer „Rahul hing“
Adele Lints „Välja õuest ja väravast“

4.-6. klassid (proosa)
Robin Reimer „Onu Paul ja Järvselja lohe“
Keiti Jaaniste „Sunny reis“
Keily Mõnuvere „Välja õuest ja väravast“

7.-9. klassid (proosa)
Maria Mai Siimut „Minu Korfu“'
Alexia Klis „Öine seiklus“

Palju õnne kõigile võitjatele ja juhendajatele!

Käesoleva aasta omaloomingukonkurss oli seotud liikumisaastaga ja kandis pealkirja „Välja õuest ja väravast“. Parimaid töid selgitasid välja Krista Kumberg, Eva-Maria Brock ja Adam Cullen.

1.-3. klassid (proosa)
Juhan Karlis „Sokk läheb rändama“
Hubert Engman „Rännumees Danieli seiklused“

4.-6. klassid (luule)
Andero Illenzeer „Rahul hing“
Adele Lints „Välja õuest ja väravast“

4.-6. klassid (proosa)
Robin Reimer „Onu Paul ja Järvselja lohe“
Keiti Jaaniste „Sunny reis“
Keily Mõnuvere „Välja õuest ja väravast“

7.-9. klassid (proosa)
Maria Mai Siimut „Minu Korfu“'
Alexia Klis „Öine seiklus“

Palju õnne kõigile võitjatele ja juhendajatele!