Ernst Enno etluskonkursi tulemused 14. märts huvijuht

Emakeelepäeval, 14. märtsil toimus Haapsalu lasteraamatikogus taas Ernst Enno etluskonkurss. Seekordne konkurss oli teemal “Lood liigutavad” ja tõi kokku üle 70 etleja üle kogu Läänemaa. Kõige väiksemad panid end proovile luuletusi lugedes, kuid vanemad vanusegrupid pidid lisaks luuletusele esitama peast ka proosapala.

Meie kooli esindas seekord 15 julget etlejat: Nora Õismaa ja Uku Kaarel Lints (mõlemad 1.a klass, juhendaja Brita Kaljuvere), Kerttu Merilo ja Selene Sinimeri (mõlemad 2.a klass, juhendaja Krista Kuuskla), Emma Calero ja Sofia-Loora Tohvre (mõlemad 3.a klass, juhendaja Malle Prikk), Juhan Karlis (3.b klass, juhendaja Ruth Kampmann), Adele Lints, Saskia Lints, Karin Lisete Toonverk ja Andero Illenzeer (kõik 4.b klass, juhendaja Karin Kaljuvere), Gedi-Loore Teral (5.a klass, juhendaja Karin Kaljuvere), Elo Lehtla ja Robin Reimer (mõlemad 5.b klass, juhendaja Anne Kübarsepp) ja Robi Mäepere (7.a klass, juhendaja Taimi Vilta).

1.-3. klasside võitjaks osutus oma siira esitusega Emma Calero (3.a). Ühe eripreemiatest napsas endale vallatu esituse eest Uku Kaarel Lints (1.a).

4.-6. klasside vanuseastmes saavutas 3. koha alati julge esineja Robin Reimer (5.b). Eripreemiate osaliseks tunnistati nii Adele Lints (4.b) kui ka Elo Lehtla (5.b).

7.-9. klasside osalejate hulgas saavutas 2. koha Robi Mäepere (7.a).

Kõik esinejad olid väga tublid ja said osa vahvast esinemisest saalitäie publiku ees. Nii mõnigi ei olnud varem nii suure rahvahulga ees saanud ennast proovile panna.

Suur aitäh kõikidele osalejatele ning nende juhendajatele ja palju õnne võitjatele!

7.-9. klasside osalejate hulgas saavutas 2. koha Robi Mäepere (7.a).