Haapsalu Põhikooli Krahv ja Krahvinna on Markus Põru ja Krisse-Liisa Mastakov 07. november HaapsaluPK

1. - 5. novembril toimusid Haapsalu Põhikoolis õpilasesinduse juhtide ehk Krahvi ja Krahvinna valimised. Nädalat alustati valimisreklaami tegemisega ning kolmapäeval peeti ka debatt, millest õpilased vaatasid klassides otseülekannet. Neljapäeval ja reedel viisid õpilasesinduse liikmed läbi valimised. Uueks Krahviks ja Krahvinnaks valiti Markus Põru ja Krisse-Liisa Mastakov!

Aitäh kandidaatidele ja palju õnne Krahvile ja Krahvinnale!

Aitäh kandidaatidele ja palju õnne Krahvile ja Krahvinnale!