Luulevõistluse "Luulepõmm" Läänemaa eelvoorust pääses edasi meie 9.c klassi õpilane Mariliis Tute 23. veebruar huvijuht

22. veebuaril toimus Haapsalu lasteraamatukogus üleriigilise konkursi "Luuleprõmm 2023" Läänemaa eelvoor.
Õpetaja Niina Viinapuu juhendamisel saavutas meie 9.c õpilane Mariliis Tute luulevõistlusel oma vanuserühmas esikoha. Võitjad esindavad Läänemaad 8. märtsil Tartus toimuval finaalis.

Põhikoolist osalesid veel ka Kätlin Kaljusaaar (7.e) ning 8.a klassist Helena Hallik, Gerda Kikas ja Teele Rand.

Täname kõiki osalejaid ning soovime õnne Mariliisile ja Niinale!

Täname kõiki osalejaid ning soovime õnne Mariliisile ja Niinale!