Maailmakoristuspäev 23. september HaapsaluPK

Eestist alguse saanud Maailmakoristuspäev on ajaloo suurim üleilmne kodanikualgatus, millest võtavad osa miljonid inimesed enam kui 180 riigist. Kõik inspireeritud ühest eesmärgist: muuta oma kodukant puhtamaks.

Meie koolist osales maailmakoristuspäeval 2.a, 2.b, 4.a, 4.b, 5.b ning 8.d klass. Õpilased korjasid prügi staadionilt, kooli ja raudteejaama ümbrusest ning tänavatelt. Korjatud prügi hulgas oli 7,1 liitrit suitsukonisid.

Kiitus kõikidele tublidele talgulistele. Te näitasite, et hoolite!

Kiitus kõikidele tublidele talgulistele. Te näitasite, et hoolite!