Mälumäng 29. november HaapsaluPK

27. novembril toimus Läänemaa Ühisgümnaasiumis Eesti koolinoorte XVII mälumängumeistrivõistluste üleriigiline eelvoor ja ja Tartu rahu 100. aastapäeva mälumängu eelvoor. Kokku osales 19 võistkonda ja 78 mälumängurit. Põhikoolide arvestuses saavutasid esimesed kaks kohta meie kooli võitkonnad:

I koht Haapsalu Põhikool 9 B 58 punkti (Karolin Aru, Ingrika Tuulik, Henri Suder, Kert Kallas)

II koht Haapsalu Põhikool 9A 54 punkti (Elisabeth Sild, Elis Tamm, Mart-Jürgen Kukermaa, Henri Tsupsman)

Kokku oli 65 küsimust. Kõigepealt esitati 15 küsimust, mis läksid ainult Tartu rahu mängu arvestusse. Sellele järgnesid 10 küsimust ajaloo ja poliitika teemadel, mis läksid nii Eesti koolinoorte XVII mälumängumeistrivõistluste kui ka Tartu rahu mängu arvestusse.

Järgnes 40  Eesti koolinoorte XVII mälumängumeistrivõistluste arvestuses erinevatest valdkondadest (geograafia, loodus, teadus, tehnika, kultuur, sport).