Nuputa võistluse tulemused 06. aprill HaapsaluPK

Nuputa võistlus toimus  31. märtsil kahes vanuserühmas: 5.-6. klass segavõistkonnad ja 7. klasside võistkonnad.

7. klasside arvestused läks esikoht Haapsalu Põhikooli 1 tiimile koosseisus Annaliisa Järv, Sefran Looveer ja Teele Rand. Juhendaja Lea Liht. 2. koht Haapsalu Põhikool 2 tiimile koosseisus Kairit Talving, Luisa Lauri ja Gerda Kikas. Juhendaja Lea Liht.

7. klassidest lähevad mõlemad HPK võistkonnad 14. mail Tallinnasse vabariiklikule Nuputa võistlusele.

5.-6. klasside arvestuses saavutas parim HPK võistkond 5. koha. Koosseisus Hetty Tamm, Keiti Jäämees, Kristi Jäämees ja Laur Urbas. Juhendajad Margit Nerman ja Grete Grauberg.