Uudised

Õnnitleme matemaatika õpetajat! 27. november HaapsaluPK


Alates 1990. aastast annab Tartu Ülikool välja matemaatikaprofessor Gerhard Rägo nimelist medalit. Medalit on antud 181 isikule või kollektiivile silmapaistvate teenete eest õpetaja- või õppejõutöös, õppe- ja metoodilise kirjanduse, programmide, õppetehnika jms. väljatöötamise ning tõhusa kaasabi osutamise eest matemaatika õpetamise täiustamisele Eesti koolides.

Käesoleval aastal saab prof. G. Rägo nimelise mälestusmedali meie kooli matemaatikaõpetaja Margit Nerman.

Õnnitleme!

 

 

Alates 1990. aastast annab Tartu Ülikool välja matemaatikaprofessor Gerhard Rägo nimelist medalit. Medalit on antud 181 isikule või kollektiivile silmapaistvate teenete eest õpetaja- või õppejõutöös, õppe- ja metoodilise kirjanduse, programmide, õppetehnika jms. väljatöötamise ning tõhusa kaasabi osutamise eest matemaatika õpetamise täiustamisele Eesti koolides.

Käesoleval aastal saab prof. G. Rägo nimelise mälestusmedali meie kooli matemaatikaõpetaja Margit Nerman.

Õnnitleme!