Uudised

Maria Mai Siimutit premeeriti Sten Roosi muinasjutuvõistluse kahe eriauhinnaga 04. juuni huvijuht


Eesti Lastekirjanduse Keskuses kuulutati laupäeval, 3. juunil välja 31. Sten Roosi nimelise muinasjutuvõistluse võitjad. Kokku saadeti võistlusele 253 muinasjuttu vabalt vallitud teemal ning osalejaid oli 59 koolist. Meie kooli 7. klassi õpilast Maria Mai Siimutit premeeriti kahe eriauhinnaga. Palju õnne! 

Žüriisse kuulusid Krista Kumberg Läänemaa Keskraamatukogust, Kätlin Vainola ajakirjast Hea Laps, Risto Järv Eesti Kirjandusmuuseumi rahvaluule arhiivist ning Tiina Undrits ja Ülle Väljataga Eesti Lastekirjanduse Keskusest.

Muinasjutuvõistluse algatasid aastal 1993 Haapsalust pärit Ants ja Ann Roos oma poja Steni mälestuseks. Alates 2018. aastast korraldab võistlust Eesti Lastekirjanduse Keskus.

Täpsemalt saab lugeda siit: https://elk.ee/sten-roosi-muinasjutuvoistluse-voitjad-on.../

Eesti Lastekirjanduse Keskuses kuulutati laupäeval, 3. juunil välja 31. Sten Roosi nimelise muinasjutuvõistluse võitjad. Kokku saadeti võistlusele 253 muinasjuttu vabalt vallitud teemal ning osalejaid oli 59 koolist. Meie kooli 7. klassi õpilast Maria Mai Siimutit premeeriti kahe eriauhinnaga. Palju õnne! 

Žüriisse kuulusid Krista Kumberg Läänemaa Keskraamatukogust, Kätlin Vainola ajakirjast Hea Laps, Risto Järv Eesti Kirjandusmuuseumi rahvaluule arhiivist ning Tiina Undrits ja Ülle Väljataga Eesti Lastekirjanduse Keskusest.

Muinasjutuvõistluse algatasid aastal 1993 Haapsalust pärit Ants ja Ann Roos oma poja Steni mälestuseks. Alates 2018. aastast korraldab võistlust Eesti Lastekirjanduse Keskus.